• رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:خطری در زمینه ویروس کرونا در سیستان وجود ندارد

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:خطری در زمینه ویروس کرونا در سیستان وجود ندارد

  مورخ ۹۸/۱۲/۳ رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در نشست رسانه ای ، گفت: در کشور چین در مورد شناسایی ویروس کرونا عکس العمل به موقع بوده ولی موارد محدودی نیز به برخی از کشورها رسیده است، بدلیل اینکه منابع ورودی به کشور از مسیرهای قانونی از جمله فرودگاه امام خمینی(ره) می باشد و به منظور کنترل صددرصدی، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک باید قرنطینه انجام شود، اما با این وجود مواردی در کشور ما نیز همانند سایر کشورها به این بیماری مبتلا شدند . خوشبختانه تاکنون مشکلی در این زمینه در منطقه سیستان مشاهده نشده است.
 • نصب و راه اندازی سه دستگاه دیالیز جدید در مرکز بیماری های خاص زابل

  نصب و راه اندازی سه دستگاه دیالیز جدید در مرکز بیماری های خاص زابل

  دکتر محمد علی دروهی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) زابل، گفت: سه دستگاه دیالیز جدید ساخت کشور ژاپن، اهدایی خیرین ، در هفته جاری توسط کارشناس نمایندگی شرکت مربوطه در محل مرکز بیماریهای خاص زابل نصب و راه اندازی شد
 • جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل با بهورزان

  جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل با بهورزان

  دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل مورخ ۹۸/۱۱/۲۸ با نمایندگان بهورزان شهرستانهای زابل ، زهک ، هیرمند ، نیمروز و هامون به منظور بررسی مسائل و مشکلات آنان تشکیل جلسه داد.
 • حضور پرشور کارکنان دانشگاه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

  حضور پرشور کارکنان دانشگاه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

  حضور پر شور کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زابل در راهپیمایی یوم االله ۲۲ بهمن ،همراه و هم صدا در خروش ولایتمداران سیستانی و همگام با مردم سلحشور ایران اسلامی حمایت خود را از مقام عظمای ولایت ، نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام و انزجار خود را از استکبار جهانی، بدخواهان و دشمنان فریاد زدند.