• غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان زابل

  غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان زابل

  به همت ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی زابل به مناسبت هفته دفاع مقدس ، رئیس دانشگاه همراه با جناب سرهنگ شهرکی فرمانده قرارگاه شهید هراتی و همکاران وی همچنین رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و هیات رئیسه دانشگاه در محل گلزار شهدا شهرستان زابل حضور یافتند.:
 • دیدار فرمانده قرارگاه شهید هراتی با رئیس دانشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس

  دیدار فرمانده قرارگاه شهید هراتی با رئیس دانشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس

  به مناسبت هفته دفاع مقدس ، سرهنگ پاسدار شهرکی فرمانده قرارگاه شهید هراتی و هیات همراه با دکتر میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل دیدار کرد .
 • تقدیر از مدافعان سلامت در هفته دفاع مقدس

  تقدیر از مدافعان سلامت در هفته دفاع مقدس

  تقدیر از مدافعان سلامت در هفته دفاع مقدس به همت ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شد
 • هفته دفاع مقدس گرامی باد

  هفته دفاع مقدس گرامی باد

  شاید مشیت حضرت داور بر این باشد که توفیق شهادت پیدا کنم. به هر حال به خداوند و فضل و رحمتش چشم امید دوخته‌ام نه به بضاعت و توشه خویش. (شهید حاج قاسم میر حسینی) . دکتر هادی میرزایی رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل آغاز هفته دفاع مقدس را به مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه سیستان تبریک عرض نمود . سیستان در عرصه و هنگام دفاع مقدس ، شهدای بسیاری را تقدیم این کشور نمود و جهاد همچنان ادامه دارد این بار در سنگری متفاوت و وظیفه حفاظت از جان و سلامت مردم این مرز و بوم میباشد . جهادگران عرصه سلامت به تبعیت از سرداران شهید و در ادامه راه آن بزرگواران ، با جان و دل در این سنگر خدمت میکنند .
 • کارگاه آموزشی (( مالکیت فکری ، صنعتی و ثبت اختراع ))

  کارگاه آموزشی (( مالکیت فکری ، صنعتی و ثبت اختراع ))

  کارگاه آموزشی (( مالکیت فکری ، صنعتی و ثبت اختراع )) برگزار کنندگان : مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه زابل و دانشگاه علوم پزشکی زابل تاریخ برگزاری : ۲۵ و ۲۴ ابان ماه ۱۳۹۷ ساعت : ۹ لغایت ۱۴ مکان : دانشگاه زابل ، سایت قدیم ، سالن آمفی تائتر
 • طوفانهای گرد وعبار و روزهای پرکار پرسنل اورژانس ۱۱۵ زابل
 • بروز خطا در ورود به ایمیل دانشگاه
 • نتایج اولیه پذیرفته شــدگـان هنرستان بهیاری دخترانه و پسرانه اعلام شد.

  نتایج اولیه پذیرفته شــدگـان هنرستان بهیاری دخترانه و پسرانه اعلام شد.

  با توجه به اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی مورخه ۰۸/۵/۹۹ هنرستان های بهیاری وابسته به دانشگاه علوم پزشکی زابل ازسوی اداره آموزش و پروش زابل کلیه عزیزانی که ازمرحله اول گذرکرده می بایست جهت انجام مصاحبه در تاریخ ۲۷و۲۸مردادماه بر اساس جدول ذیل با رعایت پروتکل های بهداشتی (دانش آموز و یک همراهی در ساعت مشخص شده بر اساس جدول تعیین شده) در محل مدارس به آدرس های ذیل حضوربهم رسانند. ضمناً عدم شرکت در مصاحبه بمنزله انصراف از پذیرش در هنرستان بهیاری تلقی خواهد شد. آدرس مدارس: هنرستان بهیاری پسرانه ابن سینا زابل:میرحسینی نهم (ویژه دانش آموزان پسر) هنرستان بهیاری دخترانه شفا زابل:میدان بسیج جنب اداره برق( ویژه دانش آموزان دختر)

اخبار 60 ثانیه ای