جشن فارغ تحصیلی رشته داروسازی ورودی ۱۳۹۲

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۳ کد : ۱۸۹۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۳۸۰
به همت معاونت آموزشی و دانشکده داروسازی ۹۷/۱۲/۹ جشن فارغ التحصیلی دانشجویان داروسازی ورودی ۹۲ در سالن آمفی تئاتر دانشگاه زابل با حضور اساتید، دانشجویان وخانواده ها برگزار شد. در ابتدا دکتر عیدالحسین میری سرپرست دانشکده داروسازی ضمن خیر مقدم و تبریک به دانشجویان ، اظهار داشت : برگ دیگری از زندگی شما آغاز می شود و گامی است برای رسیدن به اهداف بزرگتر. وی تاکید داشت : برنامه ریزی دقیق، نظم و ترتیب را سرلوحه کارهای خود قرار دهید تا الگویی مناسب برای جامعه باشید.
جشن فارغ تحصیلی رشته داروسازی ورودی ۱۳۹۲

به همت معاونت آموزشی و دانشکده داروسازی  97/12/9  جشن فارغ التحصیلی دانشجویان داروسازی ورودی 92 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه زابل با حضور اساتید، دانشجویان وخانواده ها  برگزار شد. در ابتدا دکتر عیدالحسین  میری سرپرست دانشکده داروسازی ضمن خیر مقدم  و تبریک به دانشجویان ، اظهار داشت : برگ دیگری از زندگی شما آغاز می شود  و گامی است برای رسیدن به اهداف بزرگتر. وی تاکید داشت : برنامه ریزی دقیق، نظم و ترتیب را سرلوحه کارهای خود قرار دهید  تا الگویی مناسب برای جامعه باشید.

در ادامه دکتر تبریزیان معاون آموزشی و دکتر هاشمزهی هم ضمن تبریک، اظهار داشتند که این مراسم برای تقدیر از خانواده هاست که عامل تربیت این عزیزان بوده اند ، همچنین رضایت خود و دیگر اساتید را از دانش آموختگان این دوره ابراز داشته و آرزو کردند که در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشند

 

از دیگر بخشهای این مراسم موسیقی محلی  ، کلیپ، اهدای تقدیر نامه و تندیس به دانشجویان  بود.

در انتهای برنامه دانشجویان هم صدا در پیشگاه کبریایی سوگند یاد کردند که اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهند و در انجام وظایف خود کوتاهی نکنند.

 

کلید واژه ها: جشنفارغ التحصیلیداروسازیزابلدانشگاهدانشگاه علوم پزشکی


( ۴ )

نظر شما :