تشکیل جلسه هماهنگی مدیریت پاسخ بلایا در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۰ کد : ۲۰۳۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۳۲
در مورخ ۲۴/۰۱/۹۸ با هماهنگی دفتر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل، کلیه مدیران، مسئولین و کارشناسان شاغل در معاونت بهداشتی فراخوان گردیدند . با حضور فعال تمامی پرسنل جلسه مدیریت بحران با اجرای مانور دور میزی و سناریوی از پیش تعیین شده با احتمال طغیان رودخانه ها وجاری شدن سیل در منطقه آغاز گردید .
تشکیل جلسه هماهنگی مدیریت پاسخ بلایا در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل

در مورخ 24/01/98 با هماهنگی دفتر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل، کلیه مدیران، مسئولین و کارشناسان شاغل در معاونت بهداشتی فراخوان گردیدند . با حضور فعال تمامی پرسنل جلسه مدیریت بحران با اجرای مانور دور میزی و سناریوی از پیش تعیین شده با احتمال طغیان رودخانه ها وجاری شدن سیل در منطقه آغاز گردید .

 سپس میزان آمادگی واحدهای حوزه معاونت بهداشتی در پاسخ  و مقابله با بلایا منجمله پدیده سیل به عنوان یکی از مخاطرات طبیعی، مورد ارزیابی قرار گرفت و ضمن حساس سازی موضوع با توجه به اطلاعات و اخطاریه های صادرشده توسط سازمان هواشناسی استان، نسبت به بررسی تجهیزات تخصصی مورد نیازدر بلایا و آمادگی نیروهای اجرایی متناظردستورات لازم صادر گردید تا در صورت بروز حادثه و بحران  تیم های بهداشتی در سطوح نظارتی و اجرایی آمادگی لازم در جهت مقابله و تامین نیاز های بهداشتی و اساسی حادثه دیدگان را داشته باشند.


( ۷ )

نظر شما :

سعید ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۵
انشالله که سیلاب اخیر باعث سیراب شدن دست تشنه سیستان بشود . و به سلامتی مشکلی واسه منطقه پیش نیاد
رضا ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۶
خدا نکنه سیل بیاد زابل از اونور خاک و شن حالا هم سیل