رئیس دانشگاه : مردم توصیه های بهداشتی را بیشتر قبل رعایت کنند

۰۹ آبان ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۹ کد : ۳۳۸۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۳۶
با افزایش روند مبتلایان به کرونا ؛ جلسه ستاد مدیریت مبارزه با شیوع کرونا دانشگاه علوم پزشکی زابل برگزار شد در پی افزایش روند مبتلایان به کرونا ستاد مدیریت مبارزه با شیوع کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکی زابل در محل سالن اجتماعات ستاد مرکزی مورخ ۹۹/۸/۷ تشکیل جلسه داد .
رئیس دانشگاه : مردم توصیه های بهداشتی را بیشتر قبل رعایت کنند

با افزایش روند مبتلایان به کرونا ؛

 

 جلسه ستاد مدیریت مبارزه با شیوع کرونا دانشگاه علوم پزشکی زابل برگزار شد 

 

در پی افزایش روند مبتلایان به کرونا ستاد مدیریت مبارزه با شیوع کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکی زابل در محل سالن اجتماعات ستاد مرکزی مورخ ۹۹/۸/۷ تشکیل جلسه داد .

 

در این جلسه معاون بهداشتی ، معاون درمان و مسئول اپیدمیولوژی دانشگاه گزارشی از اقدامات حوزه مربوطه ارائه دادند . 

 

همچنین پیشنهادات جهت مقابله با پیک سوم این بیماری خطرناک بررسی و پس از تبادل نظر تصمیم گیری شد‌.  

 

 

دکتر میرزایی در این جلسه گفت :

رهبر فرزانه انقلاب برای چندمین بار از تلاش کادر بهداشت و درمان قدردانی کردند و خدمات مدافعان سلامت را درخشان و جهاد فی سبیل الله خواندند ، تشکر خود و همکاران را از رهبر عزیز اعلام می دارم و عهد می بندیم از هیچ کوششی در راه خدمت دریغ نکنیم ، همچنین از همکاران بزرگوارم در همه بخش ها به ویژه بهداشت و درمان تشکر صمیمانه دارم که انجام وظیفه بی منت آنان همچنان ادامه دارد .

 

وی خاطرنشان شد : در حال حاضر با روند افزایشی مبتلایان به کرونا مواجهه هستیم ، از مردم بزرگوار و قدرشناس سیستان خواهش می کنیم ما را کمک کنند، در این جنگ تمام عیار با دشمن نامرئی ، نیاز به یاری همه مردم ، مسئولان و رسانه ها داریم، با کوچکترین غفلت در رعایت توصیه های بهداشتی ، دچار بحران خطرناکی خواهیم شد. 

 

وی افزود : استفاده از ماسک توسط مردم در چند روز اخیر کاهش چشمگیر داشته که استدعا داریم جدی گرفته شود و بیشتر از پیش رعایت شود.

 

دکتر میرزایی اضافه کرد : همکاران در حوزه بهداشت با نظارت و پیگیری و در حوزه درمان نیز با ارائه خدمات شبانه روزی جهادگونه در مقابل کرونا ایستاده اند و این ایثار ستودنی و قابل تقدیر است لذا از همه این عزیزان تشکر و قدردانی می کنم که آنچه در توان دارند مخلصانه ارائه می دهند. 

 

جمع زیادی از همکاران به بیماری کرونا مبتلا شده و درد و رنج کشیده اند و تنها توقع آنان از مردم عزیز رعایت توصیه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک است.

 

رئیس دانشگاه افزود :طبق اعلام سازمان برنامه بودجه معوقات کادر درمان پرداخت خواهد شد این در حالیکه است به یاری خداوند توانستیم در پرداخت های کادر درمان از بسیاری از دانشگاه های علوم پزشکی جلو باشیم انشاالله مابقی معوقات مدافعان سلامت به زودی پرداخت می شود..۰


( ۳ )

نظر شما :