قدردانی از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی زابل

۲۵ آذر ۱۳۹۷ | ۲۰:۳۸ کد : ۱۶۱۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۶۷۶
مورخ ۹۷/۹/۲۵ در سالن اجتماعات معاونت آموزشی طی مراسمی از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی زابل قدردانی شد.
قدردانی از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی زابل

 

مورخ ۹۷/۹/۲۵ در سالن اجتماعات معاونت آموزشی طی مراسمی از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی زابل قدردانی شد.

 

خانم دکتر خدیجه رضایی کیخایی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه ضمن خیر مقدم به حضار، هفته پژوهش و ولادت با سعادت امام حسن عسگری(ع) را تبریک گفت و افزود: خوشبختانه مقاله های چاپ شده هیات علمی دانشگاه در ISI و SCOPUS افزایش چشمگیری داشته است و تشکر می کنم از هیات علمی دانشگاه که در این خصوص همت کرده اند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود عملکرد یک ساله معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه را ارائه داد و تصریح کرد: این معاونت آمادگی دارد از پژوهش هایی که کاربردی و محصول محور هستند حمایت کند تا نتیجه آن به آحاد جامعه برسد و تحقیقی ارزشمند است که دردی از جامعه را رفع کند.

 

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زابل به مرکز تحقیقات این دانشگاه اشاره کرد و اظهار داشت: در مرکز تحقیقات دانشگاه گیاهان دارویی، زعفران و درخت های منطبق با‌ شرایط آب هوایی سیستان کشت شده است که تاکنون نتایج آن مطلوب بوده و امید داریم به نتیجه ای برسیم که بتوانیم از این گیاهان بخصوص زعفران و درخت ها که رشد سریعی دارند در منطقه به صورت انبوه استفاده کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا باقری معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز هفته پژوهش و ولادت امام حسن عسگری (ع) را تبریک و با استفاده ار آیات و روایات ارزش علم را از نظر اسلام بیان کرد.

در پایان از بیست پژوهشگر برتر دانشگاه در سه بخش هیات علمی، دانشجویی و کارمند با اهدا لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد


( ۸ )

نظر شما :

رها ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۹
این پژوهشگران برتر اسم ندارند؟