قدردانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل از دو بهورز خوش ذوق

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۰:۲۵ کد : ۲۲۶۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۹۹۶
تلاش خالصانه دو کارمند وظیفه شناس در یک خانه بهداشت باعث شد تا فضای سبز بسیار خوب و دلنشینی در روستای کیخا شهرستان هامون شکل گیرد، همین امر موجب حضور رئیس دانشگاه در آن محل جهت قدر دانی و خسته نباشید به آنان گردد.
قدردانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل از دو بهورز خوش ذوق

مورخ ۹۸/۳/۲۷ دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل همراه با دکتر جواد اکبری زاده معاون بهداشتی ، دکتر مهدی افشاری معاون فرهنگی و دانشجویی، چتر سیماب رئیس بازرسی و دکتر وثوقیان مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان هامون با حضور در خانه بهداشت روستای کیخا از بهورران سرکار خانم کشور کیخا و آقای حسن داور قدردانی نمودند.  

 

دکتر میرزایی در این دیدار گفت : شما دو بهورز محترم در خشکسالیهای چندین ساله با زحمات خود، محیطی با نشاط را در این خانه بهداشت شکل داده اید که نشانگر کوشش های زیاد و همت بلند شماست این کار ارزشمند را ارج می نهیم و از شما تقدیر می شود .

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل افزود: چنین محیط زیبایی ثمره تلاش، ذوق و همت شماست، خالصانه از شما قدردانی می کنم و عرض خدا قوت می گویم، همه واحدها و حوزه های تابعه دانشگاه شما را به عنوان الگوی خود قرار داده و سعی کنند در محیط کار خود ،فضای مذکور را عملی کنند. 

 

وی تصریح نمود: شما دو همکار گرامی در زمینه کاری نیز نمونه هستید و در سال های گذشته به عنوان کارمند نمونه انتخاب شده اید که نشان دهنده دلسوزی و وجدان کاری شماست.  

 

وی در پایان از وضعیت اندازه گیری فشار خون جویا شد که از جمعیت ۱۸۷ نفری بالای ۳۰ سال و ۴ نفر مادر باردار تاکنون ۱۳۳ نفر مورد سنجش فشار خون قرار گرفته بودند . توسط بهورز حسن داور فشار خون رئیس دانشگاه اندازه گیری شد.

 

 

حاج حسن کیخا ریش سفید روستا نیز از دکتر میرزایی و زحمات وی قدردانی نمود و خدمات خانه بهداشت را خوب بیان نمود و اظهار داشت : همدلی و وحدت نقش مهمی در پیشبرد امور دارد که جنابعالی چنین فضایی را در دانشگاه علوم پزشکی زابل بوجود آورده اید که از شما و همکارانتان قدردانی می کنم.

 

این ریش سفید افزود : با تعامل و همدلی مسئولان، مردم منطقه از خدمات بهتری بهره مند می شوند لذا تقاضا می کنم که عزیزان در این راستا حرکت کنند.

 

در پایان لوح تقدیر و هدایا به دو بهورز خانه بهداشت روستای کیخا تقدیم شد و محوطه خانه بهداشت مورد بازدید قرار گرفت


( ۶ )

نظر شما :

ع ب ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۲
بسیارعالی واقعاجای تشکردارد.کاش تمامی خ ب چندمترزمین برای ایجادفضای سبز داشته باشند.این کارباعث ایجادنشاط وسرخوشی بهورزشده ومیل به کارکردن بهورز رابیشترمیکند.بازم خالصانه ازشماخواهروبرادرمهربان تشکر میکنم وارزوی سلامتی شمادوعزیزرادارم .باتشکر ازجنس خودتان ع ب