برگزاری جلسه ستاد مدیریت مقابله با شیوع کرونا دانشگاه

۳۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۱ کد : ۳۷۰۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۷۸۲
برگزاری جلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی زابل
برگزاری جلسه ستاد مدیریت مقابله با شیوع کرونا دانشگاه

برگزاری جلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی زابل 

 

مورخ ۹۹/۱۱/۲۹ با حضور دکتر میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل ،سایر اعضا و مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های هامون ، نیمروز ، زهک ، هیرمند و رئیس مرکز بهداشت زابل، جلسه ستاد مدیریت مقابله با شیوع کرونا دانشگاه در محل سالن اجتماعات ستاد مرکزی به منظور بررسی آخرین وضعیت کرونا در سطح منطقه و گزارش بررسی اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد .

 

دکتر اکبری زاده معاون بهداشتی دانشگاه گزارشی از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در پنج شهرستان شمال استان ارائه داد . 

 

دکتر میرزایی با عرض خداقوت به همکاران در حوزه بهداشت، گفت : 

موج جدید شیوع کرونا به ویژه جهش یافته ان را در اسفندماه در صورت عدم رعایت توصیه های بهداشتی با شدت بیشتری نسبت به گذشته خواهیم داشت .

 

 از طرفی با رصد در سطح جامعه متاسفانه رعایت پروتکل های بهداشتی و علی الخصوص استفاده از ماسک به صورت چشمگیری کاهش یافته که زنگ خطری جدی است، لذا ضمن قدردانی از مردم عزیز سیستان ، خواهش می کنیم رعایت توصیه ها را جدی بگیرند و مانند یکسال اخیر همراه و یاریگر ما و حافظ جان خود و اطرافیان باشند.  

 

 دغدغه حوزه سلامت نزدیک شدن به عید نوروز و حضور مسافران از شهرهای شمالی ، تهران ، مشهد ، زاهدان و ... به شمال سیستان است که این منطقه را دچار بحران خواهد کرد، از همه هموطنان عزیز می خواهیم به خاطر حفظ سلامتی عزیزان خود، فعلا به سیستان سفر نکنند و انشاالله در فرصتی دیگر مردم مهمان نواز سیستان در خدمت شما هستند.


( ۳ )

نظر شما :