تقدیر فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از وزیر بهداشت

۲۱ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۸ کد : ۴۵۴۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۲
سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیر و تشکر کرد.
تقدیر فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از وزیر بهداشت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل؛ به نقل از وبدا، این تقدیر  به شرح زیر است:

 

در پهنه آفاق انسانیت، همواره نام کسانی می درخشد که تمام هستی خویش را با هدفی متعالی نثار نوع دوستی و خدمت به آحاد جامعه به عنوان اوج احترام به کرامت انسانی می پذیرند.

 

این روزها که به تعبیر رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی با عارضه ی یک بیماری وسیع همه گیر و بین المللی مواجه هستیم؛ خداوند متعال ما را موظف کرده است که نسبت به سلامت مردم احساس مسئولیت کرده و با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و بسیج امکانات موجود بتوانیم هرچه زودتر این بلا را از سر ملت ایران ملت های مسلمان و همه بشریت کم و کوتاه نماییم.

 

مدافعان سلامت، کادر درمان و همه دستگاه ها و نهادهای انقلابی که در این آزمون دشوار، جهاد فی سبیل الله کرده و موجب قدرتمند نمودن یک ملت شوند، مصداق بارز مسئولیت پذیری، تعهد انسانی و دینی آنها می باشد که بدون تلاش شبانه روزی، صبر و توکل به خداوند متعال، این امر مهم محقق نمی گردید.

 

بدینوسیله به توصیه ی حدیث شریف: من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق جامه عمل پوشانده و صمیمانه قدردان زحمات شبانه روزی شما و همکاران گرانقدرتان که در قالب طرح بسیج ملی شهید حاج قاسم سلیمانی تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و تمام توان خود را برای مقابله با ویروس منحوس کرونا به کار گرفته اید، از خداوند متعال آرزوی موفقیت، سربلندی و توفیق روزافزون شمار را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) عزیز را خواستارم.

 

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی


نظر شما :