به همت دانشگاه علوم پزشکی زابل؛

خانه بهداشت روستای دلآرامی در دست ساخت قرار گرفت

۲۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۵ کد : ۴۹۴۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۱۳
صبح پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه با حضور دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل، معاون فرماندار و شورای اداری شهرستان نیمروز ، مدیر شبکه بهداشت و درمان نیمروز ، مدیر دفتر فنی دانشگاه، جمعی از معتمدین ، ریش سفیدان و مردم ،  کلنگ خانه بهداشت روستای دلآرامی شهرستان نیمروز به زمین زده شد.
خانه بهداشت روستای دلآرامی در دست ساخت قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل؛ با حضور دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل، معاون فرماندار و شورای اداری شهرستان نیمروز ، مدیر شبکه بهداشت و درمان نیمروز ، مدیر دفتر فنی دانشگاه، جمعی از معتمدین ، ریش سفیدان و مردم ،  کلنگ خانه بهداشت روستای دلآرامی شهرستان نیمروز به زمین زده شد.

دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در حاشیه کلنگ زنی این خانه بهداشت گفت: این خانه بهداشت در مساحت 100 متر و اعتباری بالغ بر 750 میلیون تومان با همکاری خیرین سلامت ساخته خواهد شد.

وی افزود: هدف از ساخت این خانه بهداشت در روستای دلآرامی، دسترسی آسان تر مردم به خدمات آن در محل زندگی خود آنهاست،  در حال حاضر مردم عزیر این روستا برای دریافت خدمات مجبورند مسافتی را به روستاها و شهرهای اطراف طی کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه زمینی به مساحت 450 متر مربع نیز در این روستا توسط خیر بزرگوار آقای سلطانعلی دلارامی از اهالی این روستا اهدا شده است گفت: امید داریم پس از اخد مجوز  با همکاری خیرین، پایگاه سلامت این روستا را هم در دست ساخت قرار دهیم.


( ۳ )

نظر شما :