تبریک دکتر صالحی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی زابل و حجت الاسلام شیخ به مناسبت سالروز شهادت استاد مطهری ، روز معلم و استاد

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۰۸:۴۱ کد : ۶۶۴۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۷۹۲
تبریک دکتر صالحی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی زابل  و حجت الاسلام شیخ به مناسبت سالروز شهادت استاد مطهری ، روز معلم و استاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل دکتر مسعود صالحی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی زابل به مناسبت دوازدهم اردیبهشت ماه مصادف با سالروز،شهادت استاد مطهری گرامیداشت معلم و استاد پیام تبریک صادر کردند.

در متن این پیام آمده است:

دوازدهم اردیبهشت ماه مصادف با گرامیداشت یاد استاد علم و اخلاق، شهید دکتر مرتضی مطهری فرصتی ارزشمند است برای بزرگداشت و قدردانی از مقام اساتید و معلمان که صادقانه در عرصه ی  تعلیم و تربیت تلاش می کنند.

معلّمی نماد عظمت انسان‌های فداکار و پاک‌باخته‌ای است که ذره ذره وجودشان مملو از عشق و ایثار است و صحنه‌های باشکوهی از رسالت تعلیم و تربیت را در تاریخ خلق کرده‌اند.

اساتید دانشگاه نیز در شکل دهی نظام علمی و فرهنگی جامعه و نظام سلامت نقشی ماندگار داشته اند و استادان دانشگاه‌های علوم پزشکی از آن جهت که علاوه بر مسئولیت آموزش و پژوهش، در حیطه سلامت جامعه نیز دارای جایگاهی ویژه بوده اند به واسطه رفع آلام بیماران در درگاه الهی از اجر معنوی نیز برخوردار خواهند بود

اینجانب گرامیداشت مقام شامخ استاد علامه شهید مرتضی مطهری و هفته معلم را به همه معلمان و استادان فرهیخته دانشگاه علوم پزشکی زابل تبریک عرض نموده و توفیق همگان را از درگاه احدیت در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) خواستارم.

 

 

پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین شیخ (مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی زابل) به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز استاد

اعتلای فرهنگ و اندیشه ایران اسلامی در گرو تلاش هدفمند معلمان و اساتیدی است که در ترویج دانش و بینش همانند استاد شهید مطهری اهتمام می‌ورزند و از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.


دوازدهم اردیبهشت ماه، سالروز شهادت شهید عرصه علم و اندیشه، استاد آیت ا... مرتضی مطهری، فرصت مغتنمی است تا راستی، درستی، اخلاق، خردورزی، دیانت و آزاداندیشی معلمان و اساتید عرصه خطیر تعلیم و تربیت را پاس بداریم.


اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام استاد شهید مرتضی مطهری، فرا رسیدن هفته معلم و گرامیداشت مقام شامخ استاد را به جامعه فرهیخته دانشگاهی کشور بویژه استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی زابل تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در پناه خداوند متعال، در تربیت و تعلیم نیروهای انسانی و آینده سازان میهن عزیزمان ایران، همواره موفق، پیروز و سربلند باشید.


( ۱ )

نظر شما :