کار ارزشمند خیرین برای کودکان بیمار بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) زابل

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۷:۵۴ کد : ۷۱۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۱۰۹
مدیر بخش اطفال بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) زابل در خصوص کار ارزشمند و ماندگار خیرین برای کودکان بیمار گفت :باتوجه به محیط استرس زای بیمارستان مخصوصا برای کودکان ، تصمیم گرفته شد تا فضایی فراهم شود تا علاوه بر ایجاد ارتباطی نزدیکتر بین کودک بیمار و پرسنل درمانی، موجب کاهش ترس و نگرانی کودک از محیط بیمارستان شود. در پی این هدف مکانی فراهم شد مجهز به وسایل نقاشی، کتاب قصه و اسباب بازی ، خبر شادی کودکان بیمار از ایجاد این فضا به گوش جمعی از خیرین رسید و با همت خیرین بزرگوار فضای بازی ما تبدیل به یک پارک کوچک با امکاناتی مثل سرسره، الاکلنگ و ... گردید. کودکان بستری ، ساعاتی از روز را در این فضا به دور از استرس و نگرانی سپری کرده و همگام با بهبودی جسمی، شادابی روحی راهم کسب می کنند، طبق وعده این گروه ازخیرین به زودی سایر بیمارستانهای منطقه نیز شاهد این اتفاق خوب خواهند بود.
کار ارزشمند خیرین برای کودکان بیمار بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) زابل

مدیر بخش اطفال بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) زابل در خصوص کار ارزشمند و ماندگار خیرین برای کودکان بیمار گفت :باتوجه به محیط استرس زای بیمارستان مخصوصا برای کودکان ، تصمیم گرفته شد تا فضایی فراهم شود تا علاوه بر ایجاد ارتباطی نزدیکتر  بین کودک بیمار و پرسنل درمانی، موجب کاهش ترس و نگرانی کودک از محیط بیمارستان شود. در پی این هدف مکانی فراهم شد مجهز به وسایل نقاشی، کتاب قصه و اسباب بازی ، خبر شادی کودکان بیمار از ایجاد این فضا به گوش جمعی از خیرین رسید و با همت خیرین بزرگوار فضای بازی ما تبدیل به یک پارک کوچک با امکاناتی مثل سرسره، الاکلنگ و ... گردید. کودکان بستری ، ساعاتی از روز را در این فضا به دور از استرس و نگرانی سپری کرده و همگام با بهبودی جسمی، شادابی روحی راهم کسب می کنند، طبق وعده این گروه ازخیرین به زودی سایر بیمارستانهای منطقه نیز شاهد این اتفاق خوب خواهند بود.

به امید رویش بذرهای مهربانی و نیکی در حمایت از مردم نیازمند منطقه
 شادی این رویداد را تقدیم می کنیم به کودکان دوست داشتنی شهرمان و همچنین خیرین محترمی که بزرگوارانه گامی بزرگ در راه سلامتی کودکان بیمار برداشتند.     

   مدیر  بخش اطفال بیمارستان امیرالمومنین علی (ع)زابل

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل
@przbmu

کلید واژه ها: خیرین بخش اطفال بیمارستان


( ۳ )

نظر شما :